Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

AKTUALNOŚCI


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ONAS

YACHT KLUB POLSKI (YKP)
Powstał w roku 1924, jego Pierwszym Komandorem został Mariusz Zaruski - pionier i współtwórca żeglarstwa sportowego w Polsce, generał, marynarz i taternik. Jesteśmy zrzeszeniem żeglarzy , wiernie dotrzymujących zasad tradycji. Bandera nasza, jest honorowana w każdym zagranicznym porcie , wpisana do rejestru Lloyd's Register of Yachts, noszona jest na naszych wodach morskich i śródlądowych. Jest ona symbolem nie tylko przynależności do YACHT KLUBU POLSKI, ale jednocześnie wyrazem naszego patriotyzmu.

Klub nasz, prowadzący działalność szkoleniową, wyczynową i turystyczną, tworzą żeglarze, których można zaliczyć do pełnego przedziału wiekowego.

Dla wielu z nas jachting jest sposobem na życie oraz źródłem radości, dającym przypływ nowej energii i mocy życiowej. U nas nie tylko zdobędziesz uprawnienia , ale przede wszystkim nauczysz się żeglować.

CZYTAJ WIĘCEJ

DZIAŁALNOŚĆ KLUBU

REJSY

Terminarz i nowe propozycje rejsów będą podane wkrótce, chętnych na pływanie z nami prosimy o zgłaszanie się mailowo pod adresem e-mail: biuro@ykp.kalisz.pl z dopiskiem Rejs lub krótkim opisem zapotrzebowania: rejon pływań itp.

  • Rejs Chorwacja - Klubowo-Rodzinny Sibenik - Dalmacja południowa – Kornati - Sibenik - termin 07-14.07.2018 – Brak wolnych miejsc
  • Rejs Sardynia - Klubowy Cagliari – Korsyka - Cagliari - termin 12-22.09.2018 – Brak wolnych miejsc
  • Rejs Sardynia - Klubowy Portisco - Archipelag La Maddalena – Portisco - termin 15-22.09.2018 – Brak wolnych miejsc
  • Rejs Sardynia - Klubowy Cagliari – Korsyka - Cagliari - termin 15-22.09.2018 – Brak wolnych miejsc
  • Rejs Sardynia - Klubowy Olbia – Korsyka – Olbia - termin 22-29.09.2018 – Brak wolnych miejsc

 

KURSY

Szkolenie żeglarskie w całości odbywać się będzie w miejscowości Szałe na Zalewie Pokrzywnicy.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą na terenie Portu YKP Kalisz Szałe, ul. Kaliska 82.

Doświadczona kadra oraz dobrze wyposażona flota tworzą doskonałe warunki do nauki i doskonalenia umiejętności żeglarskich.

Absolwenci naszych kursów z powodzeniem i łatwością prowadzą własne rejsy na akwenach takich jak np. Wielkie Jeziora Mazurskie, a także pływają jako załoganci w rejsach po akwenach morskich Mamy własny parking, więc nie będzie problemu z bezpiecznym i darmowym miejscem na auto.

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA


WIĘCEJ ZDJĘĆ