Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Charytatywna Loteria dla Mateusza

UWAGA UWAGA ! 
Chciałbyś zostać właścicielem motocykla HONDY za jedyne 50 zł ? 
Przeczytaj uważnie dalszą część tej wiadomości !!!

Charytatywna Loteria dla Mateusza
W imieniu żeglarzy YKP Kalisz witamy wszystkich chcących wesprzeć Mateusza. Nie przerywaj, doczytaj do końca, nie pożałujesz.
Yacht Klub Polski Kalisz postanowił włączyć się w pomoc i zorganizował loterię dla Mateusza z Jankowa Pierwszego gm. Blizanow. Chłopak w wyniku wypadku doznał czterokończynowego porażenia. Od 4 lat kilkanaście razy w roku przechodzi rehabilitację w klinice w Bydgoszczy. Koszty pobytu są bardzo wysokie dlatego postanowiliśmy wesprzeć go w walce o powrót do zdrowia.
Przeczytaj uważnie, może to Ty zostaniesz właścicielem motocykla m-ki HONDA CB650F z 2015 roku, który przeznaczyliśmy właśnie dla niego. Akcja z uwagi na COVID-19 odbędzie się przez Internet i polegała będzie na wpłatach pieniedzy na subkonto YKP Kalisz mBank nr 78 1140 2004 0000 3902 8031 5132. Wartość jednego losu to 50 zł, jeżeli ktoś wpłaci 100 zł będzie miał dwa losy oraz większą szansę na wygraną itd. Czyli w skrócie, na każde wpłacone 50 zł komisyjnie wypisany zostanie jeden los. Przy wpłacie proszę koniecznie podać imię i nazwisko, adres oraz nr telefonu. Po zakończeniu akcji w dn 10 pazdziernika 2020 r. o godz. 12:30  w siedzibie klubu, który znajduje się w m-sci Szałe ul. Kaliska 82 gm. Opatówek odbędzie się losowanie motocykla. Oczywiście wszystko odbędzie się na wizji i będzie transmitowane na FB. Niezwłocznie po losowaniu wykonamy połączenie telefoniczne do zwycięzcy by zgłosił się po odbiór nagrody.
Jest jeszcze jedna nagroda w postaci darmowego kursu motorowodnego w wys. 500 zł. Niestety opłata za egzamin w wysokości 250 zł już we własnym zakresie.
Całość zebranych funduszy zostanie przekazana Mateuszowi i jego rodzicom na leczenie i kolejne etapy rehabilitacji.
Mamy nadzieje, że popieracie to przedsięwzięcie i włączycie się w nie z ochotą  oraz podacie dalej link do swoich znajomych.
Pamiętajcie pomagając innym, pomagamy sobie, gdyż  dobro z pewnością powróci. To motto towarzyszy nam juz od 4 lat podczas organizowanych festynów "MotoAnioły" dla Mateusza, które już wczesniej wspieralismy.

Z żeglarskim pozdrowieniem
ZARZĄD YKP KALISZ


AKTUALNOŚCI


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

GALERIA


WIĘCEJ ZDJĘĆ