Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Regaty Integracyjne YKP Kalisz

W sobotę  6 lipca na Przystani YKP KALISZ nad Zalewem Pokrzywnickim odbyły się kolejne Regaty integracyjne YKP KALISZ w klasie OMEGA. W imprezie tej wzięli udział członkowie klubu , żony sympatycy.  Nie zabrakło też młodzieży.

Pogoda dopisała, warunki wietrzne były super. Zawodnicy mogli  sprawdzić  się w każdych warunkach-  od silnego porywistego wiatru po flautę . Udało  rozegrać się sześć pełnych długich wyścigów,  z których wyłoniono zwycięzców. W zwycięskiej załodze startował najmłodszy zawodnik regat i jemu gratulujemy najbardziej odwagi i wytrwałości. W trakcie przerwy między wyścigami wspólnie szykowaliśmy kociołek żeglarski , aby po zmaganiach na wodzie można było się posilić. Nie zabrakło też chwil na relaks i zasłużony odpoczynek.

Sędzia główny regat, jeszcze raz bardzo gratuluje  wszystkim zawodnikom ukończenia regat oraz  dziękuje za sportowe zachowanie na wodzie.


AKTUALNOŚCI


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

GALERIA


WIĘCEJ ZDJĘĆ